Citroën ukáže ve Frankfurtu tajemný koncept. Bude to kachna?

Na stánku francouzské automobilky Citroën se má během automobilového veletrhu v Frankfurtu představit nástupce ikonické „kachny“. Jsou to zatím spíše spekulace podpořené zahaleným snímkem nového konceptu. Podle některých jiných názorů by ale mohlo jít spíše o následovníka modelů C1 nebo C2.


Vydáno: 9.9.2009

Citroën přiveze do Frankfurtu několik zajímavých novinek. Představí se modernizovaná generace oblíbeného městského hatchbacku C3. Automobilka také představí svůj prémiový malý model DS3, který na rozdíl od C3 nabídne luxusnější výbavu i vzhled.

Kromě těchto novinek se ale dočkáme také zatím utajované premiéry. Citroën k ní poskytl jedinou tajemnou fotografii doplněnou o slova: „Citroën Vás nepřestane překvapovat svou kreativitou…“

Podle britského motoristického magazínu Auto Express by mohlo jít o koncept nástupce slavného Citroënu 2CV známého pod přezdívkou „kachna“. Dá se také uvažovat o nástupci malých modelů C1 nebo C2. Každopádně se víc informací dozvíme až na autosalonu ve Frankfurtu.

 

Galerie